Robežsargi pārtrauc tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu

Piektdien, 24. augustā, Daugavpilī tika izņemti vairāk nekā 80 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.
Lasīt vairāk

Robežsargi izņem 90 tūkstošus kontrabandas cigarešu

Ceturtdien, 23.augustā, Krāslavas novadā, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros par kontrabandu organizētā grupā un nelikumīgu robežas šķērsošanu, aizturēti trīs Latvijas pilsoņi un izņemti 90 tūkstoši kontrabandas cigarešu.
Lasīt vairāk

7.septembrī Jelgavā norisināsies sacensības "Brašais ugunsdzēsējs"!

Jelgavā norisināsies vienas no sezonas spraigākajām sacensībām - "Brašais ugunsdzēsējs"! … Lasīt vairāk

Par narkotiku realizēšanu lielā apjomā Valsts policija aizturēja vīrieti

Valsts policijas Rīgas Centra iecirknī tika saņemta informācija par personu, kura, iespējams, realizē narkotiskās vai psihotropās vielas. Lai pārliecinātos par tās patiesumu, likumsargi nolēma pārbaudīt saņemto informāciju.
Lasīt vairāk

VUGD piedalīsies SIA “VARS” rīkotajās mācībās

Trešdien, 23.augustā, plkst. 11.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) piedalīsies SIA “VARS” rīkotajās vietējā līmeņa praktiskajās civilās aizsardzības mācībās Dzintaru ielā 66, Ventspilī.
Lasīt vairāk

Valsts policija pabeidz apjomīgu izmeklēšanu par divām atklātām metadona ražotnēm

Valsts policija šī gada augustā pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par Allažu un Taurupes pagastos atklātajām divām metadona ražotnēm, kas tika rūpīgi slēptas, vienu no tām izvietojot zem vistu fermas, bet otru – slēpjot galdniecības darbnīcas otrajā stāvā. Aizdomās par noziedzīgo rūpalu tiek turētas sešas personas, pret kurām arī lūgts uzsākt kriminālvajāšanu, lietu nododot Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajai prokuratūrai
Lasīt vairāk

Noslēgušās XIII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības “Latvija 2018”

Aizvadītās nedēļas nogalē 17. un 18.augustā Valsts robežsardzes koledžā norisinājās XIII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības "Latvija 2018".
Lasīt vairāk

Mācībās Valmierā un Jēkabpilī Valsts policija trenēs reaģēšanas un starpinstitucionālās sadarbības spējas valsts apdraudējuma gadījumā

Nacionālo bruņoto spēku mācību “Namejs 2018” ietvaros Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem šo piektdien, 24.augustā, Valmierā un Jēkabpilī pārbaudīs un trenēs reaģēšanas un starpinstitucionālās sadarbības spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp masu nemieru likvidēšanā.
Lasīt vairāk

Latvijas un Lietuvas glābšanas dienesti pilnveidos prasmes sniegt palīdzību cietušajiem ēku sagrūšanas gadījumos

No 21. līdz 23. augustam Daugavpils novada Kalkūnes pagastā, Kalkūnes ielā 22, norisināsies Latvijas un Lietuvas operatīvo dienestu lauka mācības. Tajās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (turpmāk tekstā – NMPD), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (turpmāk tekstā – VUGD), Utenas apriņķa Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (Lietuva) un Utenas apriņķa Primārās veselības aprūpes centra (Lietuva) darbinieki Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta* ietvaros pilnveidos savas prasmes un savstarpējo sadarbību ēku sagrūšanas gadījumos.
Lasīt vairāk

VUGD aicina uz informatīvajiem semināriem Latgalē par ugunsdrošības prasībām

Lai turpinātu veicināt un pilnveidot objektu atbildīgo personu izpratni par ugunsdrošības prasībām, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas (VUGD) dienests 2018.gada augustā, septembrī un oktobrī rīko sešus informatīvos seminārus Latgales reģiona uzņēmējiem par ugunsdrošības prasībām.
Lasīt vairāk

Policistus spēka pielietošanā mācīs pēc jaunas un starptautiski atzītas programmas

Nereti policistiem savā darbā, atvairot uzbrukumus vai aizturot likumpārkāpējus, ir jāpielieto fiziskais spēks vai speciālie līdzekļi. Tas jānodrošina saskaņā ar likumības, nepieciešamības un samērīguma principiem. Par šī jautājuma svarīgumu liecina arī pēdējo gadu Eiropas Cilvēktiesību tiesas prakse.
Lasīt vairāk

VUGD piedalīsies SIA “Naftimpeks” rīkotajās mācībās

Šodien, 16.augustā, plkst. 10.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) piedalīsies SIA “Naftimpeks” rīkotajās vietējā līmeņa praktiskajās civilās aizsardzības mācībās Laivinieku ielā 11, Rīgā.
Lasīt vairāk

VUGD papildina specializēto transportlīdzekļu klāstu ar diviem ķīmijas automobiļiem

Pirmdien, 13. augustā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma divus specializētos ķīmijas automobiļus, ar kuriem drīzumā uz izsaukumiem varēs doties ugunsdzēsēji glābēji no Zemgales reģiona brigādes un Vidzemes reģiona brigādes.
Lasīt vairāk

Tuvojas XIII Starptautiskās dienesta suņu biatlona sacensības „Latvija 2018”

Šī gada 17.-18. augustā Valsts robežsardzes koledžā norisināsies XIII Starptautiskās dienesta suņu biatlona sacensības „Latvija 2018".
Lasīt vairāk

Valsts policijas mācībās “Nemieri 2018” Valmierā un Jēkabpilī trenēs reaģēšanas spēju valsts apdraudējuma gadījumā

Nacionālo bruņoto spēku mācību “Namejs 2018” ietvaros Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem 24.augustā Valmierā un Jēkabpilī pārbaudīs reaģēšanas spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp masu nemieru likvidēšanā.
Lasīt vairāk

Latvija kopvērtējumā uzvar 42.Baltijas valstu čempionātā ugunsdzēsības sportā!

No 9. līdz 10. augustam, Valkā, Rīgas ielā 41, norisinājās Latvijas valsts simtgadei veltītais 42. Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā spēcīgākās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un Čehijas komandas sacentās četrās dažādās disciplīnās un noskaidroja kura valsts šogad ieguva Baltijas čempiona ugunsdzēsības sportā uzvarētāja titulu.
Lasīt vairāk

Aicinām uz Valsts robežsardzes koledžas izlaidumu!

Š.g. 17.augustā norisināsies Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās izglītības dienesta Pirmās mācību rotas 11., 12. un 13. grupas kadetu 34. izlaidums.
Lasīt vairāk

Ugunsdzēsēji glābēji saņems apbalvojumus par pašaizliedzību un drosmi

Otrdien, 14.augustā, plkst. 10.00 Latvijas ugunsdzēsības muzeja telpās, Hanzas ielā 5, Rīgā, tiks pasniegti apbalvojumi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām, kuru rīcības rezultātā, veiksmīgi tika nodzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks pirms gandrīz trim nedēļām Lubānas ielā.
Lasīt vairāk

Valsts policijas koledža izsludina papilduzņemšanu Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā "Policijas darbs" nepilna laika neklātienē!

Informācija par ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā un Ventspils novada Puzes pagastā

Otrdien, 7. augustā, izvērtējot situāciju ugunsgrēka vietā Talsu novada Valdgales pagastā un Ventspils novada Puzes pagastā, tika konstatēts, ka ugunsgrēka aktīvā fāze ir noslēgusies – ugunsdzēsēju glābēju noteiktā perimetra iekšpusē nenotiek gruzdēšana, neveidojas sadūmojums, kā arī nepastāv tieša ugunsgrēka bīstamo faktoru ietekme uz iedzīvotājiem.
Lasīt vairāk