Informācija medijiem

31. maijā un 1. jūnijā Ikšķiles novada Turkalnes atpūtas kompleksā “Turbas” notika Iekšlietu ministrijas Sporta sezonas noslēguma sacensības.

1.grupā 1.vietu izcīnīja Valsts robežsardzes komanda, 2. grupā 1. vietu izcīnīja Valsts policijas komanda “Valsts policija – Zemgale”. Savukārt 3. grupā uzvarēja Valsts policijas komanda “Rīga-Ziemeļu iecirknis”, bet 4. grupā 1. vietu ieguva Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes komanda.

Sacensību ietvaros notika arī basketbola supermačs starp Saeimas un Iekšlietu ministrijas komandām, kurā uzvaru guva Saeimas komanda.

Kopumā sacensībās piedalījās 27 komandas, kuras pārstāvēja Valsts policiju, Valsts policijas koledžu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Nodrošinājuma valsts aģentūru, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Rīgas pašvaldības policiju, kā arī Iekšlietu ministriju.

Sacensības risinājās četrās grupās un dalībnieki sacentās pludmales volejbolā, strītbolā, auto stumšanā, minifutbolā, kompleksajā stafetē kā arī dažādos citos konkursos.

Veselības nedēļas ietvaros sacensību laikā notika arī Iekšlietu ministrijas organizētais Draudzības skrējiens bērniem.